$140.55
$174.10
Compare Price
You save
$33.55
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 68086
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 68086 Condensate Drain Pan 14 1/4" X 3" X 6 1/4" Ss
Item:
#1147567
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 68086 |
| Manufacturer Part # | 68086 |
| Height | 3.5" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 15.62" |
| Weight | 2.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 68086 Condensate Drain Pan 14 1/4" X 3" X 6 1/4" Ss
$140.55
$174.10
You save
$33.55
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 68086 Condensate Drain Pan 14 1/4" X 3" X 6 1/4" Ss
