$6.55
$7.70
Compare Price
You save
$1.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 70768
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 70768 Cam Flip Door Rh
Item:
#1139256
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 70768 |
| Manufacturer Part # | 70768 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 70768 Cam Flip Door Rh
$6.55
$7.70
You save
$1.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 70768 Right Hand Flip Door Cam, Henny Penny Holding Cabinet Ahc-990 Ahc-993 Hhc-900, Hhc-903
