$3.74
$4.40
Compare Price
You save
$0.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 71067
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 71067 Rod Flip Door
Item:
#1193882
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 71067 |
| Manufacturer Part # | 71067 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 14.45" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 71067 Rod Flip Door
$3.74
$4.40
You save
$0.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 71067 Rod Flip Door
