Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 73602
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 73602 Control Board Mpc554
Item:
#1152057
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 73602 |
| Manufacturer Part # | 73602 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 73602 Control Board Mpc554
$385.78
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 73602 Control Board Mpc554