$161.54
$190.10
Compare Price
You save
$28.56
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 75544-005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 75544-005 Assy Flip Dr Pane/extr Bot 900
Item:
#1848763
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 75544-005 |
| Manufacturer Part # | 75544-005 |
| Height | 1.2" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 18.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 75544-005 Assy Flip Dr Pane/extr Bot 900
$161.54
$190.10
You save
$28.56
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 75544-005 Assy Flip Dr Pane/extr Bot 900