$66.10
$69.00
Compare Price
You save
$2.90
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 75709
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 75709 Harness J3 Lh Lhl Ls Lts 3&4 So
Item:
#1486060
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 75709 |
| Manufacturer Part # | 75709 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 75709 Harness J3 Lh Lhl Ls Lts 3&4 So
$66.10
$69.00
You save
$2.90
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 75709 Harness J3 Lh Lhl Ls Lts 3&4 So
