$35.43
$41.70
Compare Price
You save
$6.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 77523-004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 77523-004 Tube Suction Dormont 30 In
Item:
#1486086
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 77523-004 |
| Manufacturer Part # | 77523-004 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 29.6" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 77523-004 Tube Suction Dormont 30 In
$35.43
$41.70
You save
$6.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 77523-004 Tube Suction Dormont 30 In
