$38.33
$45.10
Compare Price
You save
$6.77
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 77523-006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 77523-006 Tube Suction Dormont 42 In
Item:
#1485246
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 77523-006 |
| Manufacturer Part # | 77523-006 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 77523-006 Tube Suction Dormont 42 In
$38.33
$45.10
You save
$6.77
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 77523-006 Tube Suction Dormont 42 In
