Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 77941-002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 77941-002 Assy Burner Pilot Manf Full
Item:
#1486103
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 77941-002 |
| Manufacturer Part # | 77941-002 |
| Height | 5.4" |
| Width | 12.55" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 7.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 77941-002 Assy Burner Pilot Manf Full
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 77941-002 Assy Burner Pilot Manf Full
