$180.65
$212.60
Compare Price
You save
$31.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 78917
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 78917 Wiring Harness C2000/50 0
Item:
#1844878
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 78917 |
| Manufacturer Part # | 78917 |
| Height | 1.65" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 78917 Wiring Harness C2000/50 0
$180.65
$212.60
You save
$31.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 78917 Wiring Harness C2000/50 0