Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 791321
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 791321 Pilot Assy Nat Pfg 600
Item:
#1193964
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 791321 |
| Manufacturer Part # | 791321 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 791321 Pilot Assy Nat Pfg 600