$15.55
$18.30
Compare Price
You save
$2.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 82491
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 82491 Tube 1/4 X 12 Flex Ss Pilot
Item:
#1486157
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 82491 |
| Manufacturer Part # | 82491 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 82491 Tube 1/4 X 12 Flex Ss Pilot
$15.55
$18.30
You save
$2.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 82491 Tube 1/4 X 12 Flex Ss Pilot
