Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 83732
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 83732 Valve Drain 1 1/2 Npt X 1 Npt
Item:
#1486171
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 83732 |
| Manufacturer Part # | 83732 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 2.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 83732 Valve Drain 1 1/2 Npt X 1 Npt
