$63.48
$74.70
Compare Price
You save
$11.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 86729
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 86729 Guard Pot Divider
Item:
#1321415
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 86729 |
| Manufacturer Part # | 86729 |
| Height | 1.2" |
| Width | 12.55" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 86729 Guard Pot Divider
$63.48
$74.70
You save
$11.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 86729 Guard Pot Divider