Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 87033
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 87033 Assembly T Block Eee Dom Well1
Item:
#1486197
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 87033 |
| Manufacturer Part # | 87033 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 87033 Assembly T Block Eee Dom Well1
