$619.03
$728.50
Compare Price
You save
$109.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 87900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 87900 Steam Box Assembly
Item:
#1834880
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 87900 |
| Manufacturer Part # | 87900 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 87900 Steam Box Assembly
$619.03
$728.50
You save
$109.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 87900 Steam Box Assembly