$46.82
$55.10
Compare Price
You save
$8.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 91620
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 91620 Tube Filter Screen 321
Item:
#1486318
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 91620 |
| Manufacturer Part # | 91620 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 91620 Tube Filter Screen 321
$46.82
$55.10
You save
$8.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 91620 Tube Filter Screen 321
