Free Shipping
Free Shipping
$1,313.24
$1,545.50
Compare Price
You save
$232.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 92104-006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 92104-006 Assy 7kw Lve S Vat 240v 4wire
Item:
#1486323
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 92104-006 |
| Manufacturer Part # | 92104-006 |
| Height | 7.05" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 13.55" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 92104-006 Assy 7kw Lve S Vat 240v 4wire
$1,313.24
$1,545.50
You save
$232.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 92104-006 Assy 7kw Lve S Vat 240v 4wire