Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 93647-001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 93647-001 Harness D1 D2 22awg
Item:
#1486335
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 93647-001 |
| Manufacturer Part # | 93647-001 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 10.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 93647-001 Harness D1 D2 22awg