$22.10
$26.00
Compare Price
You save
$3.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 93879
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 93879 Switch Vacumm.11 Vert 34x
Item:
#1486336
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 93879 |
| Manufacturer Part # | 93879 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 93879 Switch Vacumm.11 Vert 34x
$22.10
$26.00
You save
$3.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 93879 Switch Vacumm.11 Vert 34x
