Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 94617-002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 94617-002 Harn L1 1 L2 1 L3 1 8awg
Item:
#1486345
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 94617-002 |
| Manufacturer Part # | 94617-002 |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 94617-002 Harn L1 1 L2 1 L3 1 8awg
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 94617-002 Harn L1 1 L2 1 L3 1 8awg
