$11.82
$13.90
Compare Price
You save
$2.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 94801-002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 94801-002 Harn Fl1 Fl2 22awg
Item:
#1486358
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 94801-002 |
| Manufacturer Part # | 94801-002 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 94801-002 Harn Fl1 Fl2 22awg
$11.82
$13.90
You save
$2.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 94801-002 Harn Fl1 Fl2 22awg