$0.52
$0.60
Compare Price
You save
$0.08
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 95324-09
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 95324-09 Screw #8 Ab X .375 Long S
Item:
#1486372
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 95324-09 |
| Manufacturer Part # | 95324-09 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 95324-09 Screw #8 Ab X .375 Long S
$0.52
$0.60
You save
$0.08
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 95324-09 Screw #8 Ab X .375 Long S
