Free Shipping
Free Shipping
$1,102.42
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 97319
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny 97319 Assy Panel Ctrl Arm
Item:
#1322803
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 97319 |
| Manufacturer Part # | 97319 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny 97319 Assy Panel Ctrl Arm
$1,102.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 97319 Assy Panel Ctrl Arm