$57.02
$67.10
Compare Price
You save
$10.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny BL01-028
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny BL01-028 Lamp Jcktd Halogen 150w/230v
Item:
#1486279
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | BL01-028 |
| Manufacturer Part # | BL01-028 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny BL01-028 Lamp Jcktd Halogen 150w/230v
$57.02
$67.10
You save
$10.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny BL01-028 Lamp Jcktd Halogen 150w/230v
