Free Shipping
Free Shipping
$1,387.68
$2,226.99
Compare Price
You save
$839.31
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny CDT6L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny CDT6L Timer (complete 34" Lh)
Item:
#1134920
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | CDT6L |
| Manufacturer Part # | CDT6L |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny CDT6L Timer (complete 34" Lh)
$1,387.68
$2,226.99
You save
$839.31
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny CDT6L Timer Weight 1.0lb

