Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny EC01-047
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny EC01-047 Connector 15 Pin Cap
Item:
#1486412
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | EC01-047 |
| Manufacturer Part # | EC01-047 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny EC01-047 Connector 15 Pin Cap
