$17.33
$20.40
Compare Price
You save
$3.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny EF02-006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny EF02-006 Fuse Holder Assy. 15 Amp Hp
Item:
#1325393
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | EF02-006 |
| Manufacturer Part # | EF02-006 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny EF02-006 Fuse Holder Assy. 15 Amp Hp
$17.33
$20.40
You save
$3.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny EF02-006 Fuse Holder Assy. 15 Amp Hp