Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny EF02-035
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny EF02-035 Clamp 3/8 Id X 3/8 Wide
Item:
#1486523
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | EF02-035 |
| Manufacturer Part # | EF02-035 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny EF02-035 Clamp 3/8 Id X 3/8 Wide
