$21.84
$25.70
Compare Price
You save
$3.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny EF02-125
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny EF02-125 Breaker Circuit (15a 277v Push Button Reset)
Item:
#1152059
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | EF02-125 |
| Manufacturer Part # | EF02-125 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny EF02-125 Breaker Circuit (15a 277v Push Button Reset)
$21.84
$25.70
You save
$3.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny EF02-125 Breaker Circuit (15a 277v Push Button Reset)
