Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny FP01-098
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny FP01-098 Elbow 3/4 Npt X 90 Female Bi
Item:
#1486539
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | FP01-098 |
| Manufacturer Part # | FP01-098 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny FP01-098 Elbow 3/4 Npt X 90 Female Bi
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny FP01-098 Elbow 3/4 Npt X 90 Female Bi
