$65.18
$76.70
Compare Price
You save
$11.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny FP01-168
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny FP01-168 Con 90 Female 3/4 Tube 3/4 Npt
Item:
#1485352
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | FP01-168 |
| Manufacturer Part # | FP01-168 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny FP01-168 Con 90 Female 3/4 Tube 3/4 Npt
$65.18
$76.70
You save
$11.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny FP01-168 Con 90 Female 3/4 Tube 3/4 Npt
