Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny FP01-170
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny FP01-170 Con Str Male 3/4 Npt
Item:
#1485354
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | FP01-170 |
| Manufacturer Part # | FP01-170 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny FP01-170 Con Str Male 3/4 Npt
