$46.05
$54.20
Compare Price
You save
$8.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny FP01-256
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny FP01-256 Fitting Pump Sae 1/2 Npt F/ Evolution Fryers
Item:
#1571181
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | FP01-256 |
| Manufacturer Part # | FP01-256 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny FP01-256 Fitting Pump Sae 1/2 Npt F/ Evolution Fryers
$46.05
$54.20
You save
$8.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny FP01-256 Fitting Pump Sae 1/2 Npt F/ Evolution Fryers