Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket .
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny HEN111892
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN111892 Pickle Bucket Opener
Item:
#1192824
Technical details
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN111892 |
| Manufacturer Part # | HEN111892 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN111892 Pickle Bucket Opener
