$113.49/Pack
$140.60
Compare Price
You save
$27.11
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN12076 (OEM)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN12076 (OEM) Filter Oil (25.5"x 16.5" Pk/100
Item:
#1134773
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN12076 (OEM) |
| Manufacturer Part # | HEN12076 (OEM) |
| Height | 2.2" |
| Width | 17" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN12076 (OEM) Filter Oil (25.5"x 16.5" Pk/100
$113.49/Pack
$140.60
You save
$27.11
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN12076 (OEM) Filter Oil (25.5"x 16.5" Pk/100
