Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN12116
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny HEN12116 Brush Fryer (20"l White)
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN12116 |
| Manufacturer Part # | HEN12116 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN12116 Fryer Brush 20" L White Plastic, Color White Handle And Bristles, Height 1-3/4", Length 20", Material(s) Nylon, Weight 0.688 Lb, Width 4-1/2"
