Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN140148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN140148 I O Board Kit With Wire
Item:
#1570805
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN140148 |
| Manufacturer Part # | HEN140148 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN140148 I O Board Kit With Wire
$592.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN140148 I O Board Kit With Wire
