$227.90
$268.20
Compare Price
You save
$40.30
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN140229
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN140229 Repair Kit Solenoid
Item:
#1151837
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN140229 |
| Manufacturer Part # | HEN140229 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN140229 Repair Kit Solenoid
$227.90
$268.20
You save
$40.30
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN140229 Repair Kit Solenoid
