Free Shipping
Free Shipping
$2,034.68
$2,100.48
Compare Price
You save
$65.80
(3%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN140467
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN140467 Panel Control (flat Face)
Item:
#1151931
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN140467 |
| Manufacturer Part # | HEN140467 |
| Height | 5.5" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 7.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN140467 Panel Control (flat Face)
$2,034.68
$2,100.48
You save
$65.80
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN140467 Panel Control (flat Face)