Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN17117
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN17117 Adaptor O Ring
Item:
#1147586
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN17117 |
| Manufacturer Part # | HEN17117 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN17117 Adaptor O Ring
