Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN19507
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN19507 Basket Fry Full Size
Item:
#1134770
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN19507 |
| Manufacturer Part # | HEN19507 |
| Height | 8" |
| Width | 11" |
| Depth | 14" |
| Weight | 5.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN19507 Basket Fry Full Size
