$217.86
$256.40
Compare Price
You save
$38.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN21877
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN21877 Tubing Steam Exhaust
Item:
#1147976
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN21877 |
| Manufacturer Part # | HEN21877 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 32" |
| Weight | 2.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN21877 Tubing Steam Exhaust
$217.86
$256.40
You save
$38.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN21877 150 Psi 1-3/4" Od 1-1/4" Id
