$23.62
$27.80
Compare Price
You save
$4.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN40317
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN40317 Hp Front Hi Limit Clamp
Item:
#1849705
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN40317 |
| Manufacturer Part # | HEN40317 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN40317 Hp Front Hi Limit Clamp
$23.62
$27.80
You save
$4.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN40317 Hp Front Hi Limit Clamp