$452.48
$532.50
Compare Price
You save
$80.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN60744-4
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN60744-4 Heating Element 208v/4.8kw
Item:
#1147142
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN60744-4 |
| Manufacturer Part # | HEN60744-4 |
| Height | 1.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN60744-4 Heating Element 208v/4.8kw
$452.48
$532.50
You save
$80.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN60744-4 Heating Element 208v/4.8kw
