$342.86
$403.50
Compare Price
You save
$60.64
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN78753
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN78753 Contactor Evolution Frye R
Item:
#1325390
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN78753 |
| Manufacturer Part # | HEN78753 |
| Height | 2.2" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN78753 Contactor Evolution Frye R
$342.86
$403.50
You save
$60.64
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN78753 Contactor Evolution Frye R