$59.31
$69.80
Compare Price
You save
$10.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN81208
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN81208 Fan Axial (3 1/8"sq 115v 12w)
Item:
#1844745
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN81208 |
| Manufacturer Part # | HEN81208 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN81208 Fan Axial (3 1/8"sq 115v 12w)
$59.31
$69.80
You save
$10.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN81208 Fan Axial (3 1/8"sq 115v 12w)