$22.04
$33.02
Compare Price
You save
$10.98
(33%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket .
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny HEN82702
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN82702 New Style Short Basket Hp Frye
Item:
#1134917
Technical details
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN82702 |
| Manufacturer Part # | HEN82702 |
| Height | 21" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 20" |
| Weight | 3.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Henny Penny HEN82702 New Style Short Basket Hp Frye
$22.04
$33.02
You save
$10.98
(33%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN82702 New Style Short Basket Hp Frye
