Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN85698
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN85698 Board Control (fryer Aif)
Item:
#1325391
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN85698 |
| Manufacturer Part # | HEN85698 |
| Height | 2.4" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN85698 Board Control (fryer Aif)
$553.71
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN85698 Board Control (fryer Aif)