$131.20
$154.40
Compare Price
You save
$23.20
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny HEN85966
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Henny Penny HEN85966 Jib Shelf Evol H P
Item:
#1151929
Technical details
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | HEN85966 |
| Manufacturer Part # | HEN85966 |
| Height | 7.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Henny Penny HEN85966 Jib Shelf Evol H P
$131.20
$154.40
You save
$23.20
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny HEN85966 Jib Shelf Evol H P